Fundacja ma na celu przypominać Rodzicom i Opiekunom Osób Niepełnosprawnych, że ONI TEŻ SĄ WAŻNI

Arleta Połomska – terapeutka holistyczna ciała i duszy

Wspieram w rozwoju osobistym i duchowym. Towarzyszę w pracy nad sobą, czyli w podróży do WEWNĘTRZNEGO JA. Pomagam zrozumieć, co znaczy wielowymiarowe istnienie i jak można z tego czerpać na co dzień, tworząc w pełni świadomie wydarzenia i sytuacje, zwane doświadczaniem. Pokazuję nieodkryte potencjały i źródło ich dotychczasowych blokad.

Wszystko jest w nas
Pomagam wejść do jedynego świata, jaki istnieje, czyli do własnego świata wewnętrznego, po to by zobaczyć tam PRAWDĘ O SOBIE i dotrzeć do źródła szczęścia i spokoju. Budzę do świadomego doświadczania i uzdrowienia siebie na wielu poziomach, nie tylko cielesnym.

Każdy jest inny
Każdy z nas jest inny i każdy potrzebuje innego wsparcia w swojej drodze rozwoju. Różnimy się na poziomie fizycznym, mentalnym oraz emocjonalnym. Czerpiemy z różnych doświadczeń i sięgamy po różne sposoby wyrażania siebie. Istnieje jednak COŚ, co jest jednakowe w każdym z nas. To pragnienie bycia szczęśliwym i pełnym miłości. Próbujemy osiągać to na wiele różnych sposobów i najczęściej szukamy stanu nirwany w świecie fizycznym, zapominając, że ten najważniejszy ŚWIAT JEST W NAS SAMYCH, nigdzie indziej.

Podróż ze mną
Aby rozpocząć podróż ze mną, potrzebna jest Twoja GOTOWOŚĆ DO ZMIANY – nie pojedynczego elementu w układance życia, ale gotowość, by sięgnąć po zupełnie nowy zestaw klocków. Mój dar widzenia pola energii oraz współodczuwania, czyli głęboka wrażliwość emocjonalna i łatwość wglądu w pozacielesny wymiar istnienia, będzie na tej drodze Twoją nawigacją. To pozwoli Ci wejść zarówno na ścieżki, na których spotkasz się z głębokimi i niewyrażonymi jeszcze pragnieniami oraz na te szlaki, na których będzie okazja, by skonfrontować się z ograniczeniami i blokadami, które łapią Cię nieustannie w potrzask lęku.

Serce, nie umysł
Pracuję z przestrzenią serca, czyli źródłem życiowych kreacji. To stąd płyną najśmielsze idee i najlepsze pomysły. To tu znajduje się baza danych zawierająca spersonalizowane rady i wskazówki. I w końcu, to tu jest źródło prawdy, które mówi do każdego pod postacią intuicji, słów, myśli, wizji lub zsyła odpowiedzi w formie synchronicznych zdarzeń. Jeśli nauczysz się czerpać z PRZESTRZENI SERCA, zaczniesz patrzeć na swoją rzeczywistość inaczej, głębiej i bardziej świadomie.

Moja Mistrzyni
Każdy ma swojego życiowego Mistrza. Każdy na swojej drodze rozwoju spotyka ludzi dostarczających ważnych lekcji. Moim Mistrzem była Amelka – moje jedyne dziecko, które przyszło na świat z letalną wadą genetyczną. Dane mi było zmierzyć się z tym, co budzi największy ludzki lęk, czyli procesem umierania i odchodzenia. Kiedy dowiedziałam się, że Amelka będzie mi towarzyszyć tylko do pewnego momentu, darowany czas zwolnił i wypełnił się miłością. Trwało to 8 lat. Bycie w „tu i teraz” przestało być zasłyszaną teorią, a stało się realną wartością. Amelka okazała się być największym nauczycielem, jaki pojawił się w szkole mojego życia.

Jakiej lekcji udzieliła mi moja córka? To była lekcja nieskończonej miłości i ogromnego szacunku. Nauczyła mnie kochać ludzi takimi, jakimi są i szanować każdą, nawet najmniejszą chwilę życia. To doświadczenie mogło mnie złamać na lata, jednak dzięki mojej Mistrzyni, przeżyłam je z głęboką uważnością, co pozwoliło mi pójść dalej z dużo większą odwagą i zaufaniem. Amelka towarzyszy mi cały czas, choć już w pozacielesnej postaci. Żyje we mnie, w mojej przestrzeni serca i spotykam się z jej energią zawsze gdy tego pragnę.

Dla kogo jestem?
Zapraszam do siebie tych, których zmęczyła ciągła walka z życiem, których ciało daje wyraźne znaki fizycznego zmęczenia i emocjonalnego wyczerpania. Wszystkich, którzy zamiast jednorazowej tabletki wyciszającej ból, szukają trwałej zmiany, pozwalającej zyskać NOWĄ JAKOŚĆ ŻYCIA. Taką jakość, która wprowadzi spokój, radość, zdrowie oraz nieodpartą chęć wyrażania siebie na różne sposoby.

Zapraszam również osoby, stojące u progu trudnych decyzji lub świadomych istnienia blokad, które od lat nie pozwalają im zmienić swoich schematów postępowania. Z otwartym sercem czeka również na rodziców dzieci hospicyjnych, niepełnosprawnych oraz rodziców będących w żałobie. Pomogę Wam przekroczyć ból i spojrzeć na Wasze doświadczenia z innej perspektywy.